Portfel inewstycyjny, Kraków Portfel inewstycyjny, Kraków
Soziale Medien
Tło bannera
Tło bannera

Wohnungen Floriańska

Wohnungen Floriańska
KRAKÓW Rajska 3
KRAKÓW Starowiślna 41-43
KRAKÓW Floriańska 32

Floriańska 32 Kraków

Floriańska 32 Apartments to nowe miejsce w samym centrum starego miasta, otwarte w 2019 roku. Obiekt położony jest przy Rynku Głównym, 150 metrów od Kościoła Mariackiego. Znajduje się tam 8 Apartamentów urządzonych w klimacie filmowym. Każdy z nich pokazuje inne kadry z filmów kręconych w Krakowie.

Ulica Floriańska tętni życiem przez cały dzień i noc. Liczne kafejki, restauracje, puby i kluby sprawiają, że nocleg w sercu tego zabytkowego miasta daje możliwość poczucia jego wyjątkowego klimatu i atmosfery.

Apartamenty wyposażone są w aneksy kuchenne z lodówką, ekspresem do kawy i przyborami kuchennymi. Dostępne są także: bezpłatne WI-FI, kosmetyki hotelowe, ręczniki, suszarki do włosów oraz deska do prasowania.

Apartamenty są samoobsługowe, a nasz personel zapewnia pomoc w organizacji transferu, rezerwacji w restauracjach oraz wycieczek z przewodnikiem do najciekawszych miejsc w Krakowie i okolicach.

Siehe auf der Karte
Diese Website verwendet Cookies.

Durch den Besuch akzeptieren Sie unsere Cookie-Politik, nach Ihren Browser-Einstellungen. Mehr in der Datenschutzerklärung.

OK, schließen