Portfel inewstycyjny, Kraków Portfel inewstycyjny, Kraków
Social Media
Tło bannera

Kim jesteśmy? Portfel inwestycyjny

Data pobytu
Liczba osób
  • 1 osoba
  • 2 osoby
  • 3 osoby
  • 4 osoby
  • 5 osób
Portfel Inwestycyjny

Portfel Inwestycyjny Apartamenty&Hotele

Portfel Inwestycyjny Apartamenty&Hotele należące do Grupy PI, to operator, którego głównym celem jest zarządzanie apartamentami i obiektami hotelowymi. Nasze obiekty posiadają unikalny charakter, zlokalizowane są w świetnych lokalizacjach, blisko najciekawszych atrakcji miasta.

Tylko 3 kroki do czerpania korzyści z Grupą PI

1

Re portfolio

12-letnie doświadczenie w zarządzaniu i budowaniu inwestycji mieszkaniowych, apartamentowych i renowacji kamienic.
 

www.portfel-inwestycyjny.pl

2

Short term rent

Operator zarządzający apartamentami w opcji najmu krótkoterminowego, w największych miastach w Polsce.

3

Hotels Management

Operator hotelowy zarządzający Hotelami pod brandami międzynarodowymi, jak i własnymi w największych miastach w Polsce, w tym Hotel Kraków.

PI

PI Apartments

PI Apartments to operator zarządzający apartamentami przeznaczonymi do najmu krótkoterminowego. Współpracujemy z właścicielami, którzy nie mają czasu zajmować się swoimi mieszkaniami, ale jednocześnie chcą generować satysfakcjonujący zysk. Zarządzamy apartamentami oraz świadczymy usługi wykończenia lokali pod klucz – zgodnie z projektami zaakceptowanymi przez właścicieli.

PI

PI Management

PI Management zajmuje się zarządzaniem hotelami oraz usługami towarzyszącymi w ramach własnej grupy kapitałowej oraz hotelami naszych Klientów. Współpracujemy z właścicielami hoteli, inwestorami, deweloperami na każdym etapie inwestycji. Podchodzimy indywidualnie do każdego projektu, a doświadczenie naszych pracowników pozwala na tworzenie wyjątkowych konceptów.

Korzyści dla Ciebie przy współpracy z Grupą PI

Rezerwuj online komfortowe apartamenty
Zobacz na mapie
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij