Portfel inewstycyjny, Kraków Portfel inewstycyjny, Kraków
Social Media
Banner background
Banner background

Our Partners

Our Partners
KRAKÓW Rajska 3
KRAKÓW Starowiślna 41-43
KRAKÓW Floriańska 32

Portfel Inwestycyjny Apartamenty&Hotele oraz Assethome łączą siły!

Zarówno Portfel Inwestycyjny Apartamenty&Hotele jak i Assethome tworzą ludzie z pasją, profesjonaliści w swoich dziedzinach, którzy korzystając ze swojego doświadczenia i szerokiej gamy usług, pomagają spełniać marzenia o posiadaniu własnych nieruchomości do celów prywatnych, a także komercyjnych.  Współpraca tych dwóch firm, o tak dużym spektrum działania, uzupełniających się wzajemnie, posiadających w swoich szeregach osoby z dużym doświadczeniem, jest odpowiedzią dla nawet najbardziej wymagających klientów, poszukujących kompleksowej obsługi w branży nieruchomości oraz zarządzania hotelami i apartamentami

 

Zarząd Assethome od lewej: Mariusz Kiermasz (CIO), Michał Wąsik (CEO), Marek Oleśniakow (CFO).

 

Assethome świadczy profesjonalną i kompleksową obsługę sprzedaży nieruchomości premium w najlepszych lokalizacjach w Polsce i Hiszpanii. Posiada w swojej ofercie szeroką bazę nieruchomości kategorii luksusowych oraz lokali komercyjnych, zlokalizowanych w najbardziej popularnych i atrakcyjnych miejscach. Wspiera właścicieli, deweloperów i inwestorów na każdym etapie projektu, od pomysłu do zakończenia inwestycji, a także w skutecznej i szybkiej sprzedaży, uzyskaniu kredytu hipotecznego i wielu innych.

Mówiąc o Assethome, nie można nie wspomnieć o rekordowym wyniku sprzedaży stu procent apartamentów inwestycji Baltic Infinity w Międzyzdrojach w zaledwie 3 miesiące. Luksusowy apartamentowiec zlokalizowany tuż przy plaży został stworzony z dbałością o każdy szczegół, który zadowoli najbardziej wymagających mieszkańców. Assethome to lider na rynku nieruchomości w sektorze condo, obecnie w ofercie posiada ponad 30 inwestycji w topowych lokalizacjach.

 

Portfel Inwestycyjny Apartamenty&Hotele operator hotelowy i apartamentowy współpracuje z właścicielami hoteli i apartamentów, inwestorami oraz deweloperami na każdym etapie inwestycji od stanu deweloperskiego. Oferuje możliwość skorzystania z pełnego zakresu usług takich jak doradztwo i consulting inwestycyjny, fit-out, pre-opening, zarządzanie oraz administrowanie obiektami. Spółka zatrudnia 40 specjalistów, dzięki czemu oferuje dla hoteli również pełen pakiet usług takich jak:
 

- usługi HR
- księgowe
- kontroling
- sprzedaż aktywna
- marketing
- operation
 

Certyfikowany operator przez sieć Marriott może pochwalić się wieloma obiektami zlokalizowanymi w różnych częściach Polski. Jednym z najbardziej znanych jest czterogwiazdkowy AC Hotel by Marriott Krakow, określany mianem – największego resortu miejskiego w Europie. Otwarty w sierpniu 2021 roku przy krakowskich tego samego roku został oceniony przez Gości jako najlepszy AC na świecie.

To początek nowego etapu dla obu firm, co to oznacza?

Wieloletnie doświadczenie Portfela Inwestycyjnego Apartamenty&Hotele  w zakresie kompleksowej obsługi hoteli i apartamentów, na każdym etapie, preopeningu i zarządzania w połączeniu z szeroką gamą usług, które oferuje Assethome wraz z ofertą condo, będzie prawdziwą gwarancją sukcesu i pozwoli zapewnić kompleksowość usług. To pierwsze tego rodzaju połączenie firmy operatorskiej oraz real-estate, usługi zazwyczaj składane kilku zewnętrznych spółek obecnie będą wspólnie pakietowane.    Wspólne działanie obu firm, które znalazły niszę rynkową to strategia na wykreowanie nowego obszaru działań obiektów condo i nie tylko.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę naszego partnera Assethome

 

Book online Comfortable apartments
See on the map
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close